درباره ما

از روزی که شروع کردیم، هدف ما دیجیتالی کردن تولید، ارتباط عرضه با تقاضا، و ارائه راه حل منبع یابی بهتر برای سفارش دهندگان و خدمات دهندگان بود. امروز، 3dhub یک بازار مدیریت شده بزرگ را برای آن افرادی که قصد ساخت و نمونه سازی دارند و افرادی که نیاز به توسعه بازار خدمات خود دارند و می‌توانند زمینه مشترکی برای تعامل و همکاری برای ساخت سریع تر، بهتر و مقرون به صرفه تر پیدا کنند، فرآهم می‌کند. دیدگاه ما ساده بود، اگر یک بازار مبتنی بر وب مناسب برای کتاب‌هایی که مردم بنویسند و بخوانند وجود داشته باشد، چرا نباید بازار مشابهی برای محصولاتی که مردم بسازند و استفاده کنند وجود نداشته باشد؟

about
داستان شروع 3Dhub

ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان به این پایگاه مجازی، در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگی های مراحل مدیریت سفارش‌های برونسپاری در شکل سنتی آن را چشیده ایم و به خوبی می‌دانیم که کاری بس پر دغدغه، زمان بر، و گیج کننده است. ما بر دیجیتالی کردن اکوسیستم تولید بر اساس تقاضا در بازاری متمرکز شدیم که منبع یابی را ساده می‌کند و می‌تواند با معرفی فناوری های جدید سازگار شود. ما ماشین آلات سنتی، کارگاه های قالب سازی و دفاتر خدمات چاپ سه بعدی را در یک فضای نوآورانه و چابک ادغام می‌کنیم.

پلتفرم کاربردی

3dhub با ساده سازی و روشن سازی فرآیندهای ساختی، شما را یاری می‌کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان سفارش گذاری کرده و محصول خود رو در محل مورد نظر دریافت کنید. اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و ارائه خدمات دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خود باما هستید، آنها را به آدرس info@3dhub.ir ارسال نمائید.

قبل از مدرنیته
انقلاب صنعتی اول
انقلاب صنعتی دوم
انقلاب صنعتی سوم
انقلاب صنعتی چهارم